Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Буховецька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04365394) був реорганізований і увійшов до складу Кетрисанівської громади

Керівництво Буховецької сільської ради

А В Т О Б І О Г Р А Ф І Я

Голови Буховецької сільської ради

Я, Гурдиш Дмитро Юрійович народився 14 жовтня 1988 року в селі Буховецьке Бобринецького району Кіровоградської області.

З 1996 по 2006 роки навчався у Буховецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. В цьому ж році вступив до Кіровоградського державного педагогічного університету ім..Володимира Винниченка.

Закінчивши його в 2011 році здобув кваліфікацію спеціаліста, вчителя фізичної культури.

З 2010 по 2012 роки працював в Павлогірківській загальноосвітній школі І-ІІ ступеня на посаді вчителя фізичної культури з 2012 року офіційно не працював.

З листопада 2015 року обраний головою Буховецької сільської ради.

А В Т О Б І О Г Р А Ф І Я

секретаря Буховецької сільської ради

Я, Стеценко Лілія Іванівна народилася 09 грудня 1966 року в селі Буховецьке Бобринецького району, Кіровоградської області.

З 1974 по 1982 роки навчалася у Буховецькій восьмирічній школі.

В 1984 році закінчила Рощахівську середню школу. Після навчання в школі працювала в колгоспі ім..Щорса на різних посадах.

В 1989 році вступила до Бобринецького сільськогосподарського технікуму ім..В.Порика, в 1991 році закінчила навчання.

Одружена. Чоловік Стеценко Петро Пилипович 1967 року народження.

Маю двох синів. Стеценко Михайло Петрович 22.02.1985 року народження, Стеценко Євгеній Петрович 04.12.1992 року народження.

У 2003 році вибула з членів колгоспу у зв’язку з реорганізацією господарства.

З березня місяця 2005 року по квітень місяць 2006 року працювала художнім керівником сільського будинку культури.

З квітня 2006 року по даний час працюю секретарем сільської ради.

Судимості не маю , до кримінальної відповідальності не притягувалась.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування